Přeskočit na obsah
Domů » Události » GUTOVKA SK8 CLUB

GUTOVKA SK8 CLUB

Datum: 26. 10. 2021
Místo konání: Areál Gutovka
Sportovní události

Přihlásit se

Skateboardový oddíl Gutovka Vás zve na zahájení pravidelných kurzů výuky skateboardingu pro nejmenší a teprve začínající děti ve skateparku Gutovka.

Od září zahajujeme podzimní kurzy výuky skateboardingu pro nejmenší a teprve začínající děti ve skateparku Gutovka pod taktovkou proškolených a zkušených instruktorů. Děti se naučí základní postoj, odrážení pro získání dostatečné rychlosti pro jízdu na rovině a samotnou jízdu, zatáčení popředu i pozadu, zastavení a seznámení se s jednoduchými skateparkovými překážkami a jejich následné zvládnutí.

Výuka skateboardingu je vedena formou skupinových lekcí a je určená pro nejmenší a teprve začínající děti ve věku od 4 do 16 let. V průběhu září a října 2021 proběhne zhruba 5 hodinových lekcí v rámci podzimních kurzů. Vždy se jedná o jednu hodinovou lekci týdně a to každé úterý od 17:00 do 18:00.

Kapacita jednoho kurzu je maximálně 6 dětí na jednoho instruktora skateboardingu.

Lekce trvá 60 minut a obsahuje:

Kontrolu vybavení Rozcvičku – zahřátí a protažení (cca 5 minut) Výuka základů skateboardingu (základní postavení, odraz, jízda, zatáčení, zastavení, atd…)

Povinné vybavení každého účastníka kurzu:

Skateboard – Helma – ochranné pomůcky kolen, loktů a zápěstí (není povinné)

Jak se na kurz přihlásit?

Vyplněním tištěné přihlášky, kterou dostanete na místě v rámci prvního kurzu – Vyplněním tištěné přihlášky, kterou lze předem vyzvednout v restauraci Gutovka každý den v otvíracích hodinách

Cena

Cena jednoho kurzu činí 200,- Kč. Na první hodině Vám předáme papírovou přihlášku, kterou je nutné vyplnit a odevzdat a provést platbu za kurz. Cena celkem za 5 kurzů činí 1000,- Kč. V případě platby předem za všech 5 kurzů se peníze vrátí za každý neuskutečnění kurz a to buď absencí samotného účastníka kurzu v den konání, nebo špatným počasím (déšť), které znemožní pořádání kurzu.

Důležité informace

Testování a souvislosti s COVID-19 – dle aktuálních vládních nařízení, sebou každý účastník kurzu, přinese potvrzení o provedení negativního testu na COVID-19 ze své školy, nebo z jiných aktuálních možností pro testování dle vládních nařízení. Samozřejmě budeme reagovat na vládní nařízení a dáme vám co nejdříve vědět, pokud by se situace jakkoliv změnila. – Povinné je sebou přinést antigenní test nebo PCR test (testy nemusí mít děti do 6 let, po očkování nebo 180 dní po nemoci, nebo plně naočkovaní – očkovací průkaz sebou)

Fotogalerie z poslední události