Přeskočit na obsah
Domů » Události » DEN S FREESCOOTEM na GUTOVCE

DEN S FREESCOOTEM na GUTOVCE

Datum: 7. 5. 2022
All-day event
Místo konání: Skatepark Gutovka
Sportovní události

Restaurace Gutovka & Škola scooteringu Gutovka uvádí:

DEN S FREESCOOTEM na GUTOVCE vol.2 

SOBOTA 7.5.2022 od 13h / Skatepark Gutovka /

Baví tě #freestyle koloběžky, soutěže, youtubering, hudba?

PŘIJD SI ZAJEZDIT a VYHRAJ!

Užij si pohodové sobotní odpoledne 7.5.2022 ve SKATEPARKU GUTOVKA plného #freescooteringu, SOUTĚŽÍ o hodnotné ceny, zábavy, exhibice rideru, skvělé hudby, LIVE DJS a dobré nálady

DEN S #FREESCOOT na GUTOVCE vol.2, je určen pro všechny předškoláky, školáky a studenty z Prahy 10 a širokého okolí

#PROGRAM DNE 

13:00 START

13:00 – 13:15 – Freescoot – zahájení

13:15 – 14:30 – Banny hop contest

14:30 – 14:45 – Představení partnera akce

14:45 – 15:30 – Balance contest

15:30 – 16:15 – Strkaná/Push off contest

16:15 – 16:30 – představení partnera akce

16:30 – 17:00 – Autogramiáda & focení s Jakubem aka #FREESCOOTem

17:00 END / FREE RIDING

Bunnyhop Contest

Bunnyhop contest prozkouší návštěvníky v tom, jak moc vysoko dokážu na koloběžce vyskočit. Návštěvníky se rozdělí do dvou skupin, podle výšky. Připraví se laťka, která se postupně bude dávat výš a výš. V průběhu contestu budou účastníci vypadávat, až zbyde z obou skupin jeden vítěz, které se poté odmění cenami od partnerů.

Balance Contest

Balance Contest prozkouší návštěvníky v tom, jak dobře zvládnou držet balance na své koloběžce, bez dotyku země. Návštěvníky se rozdělí do dvou skupin, podle výšky. Na zem se nakresli čtyři stejné kruhy křídou, do kterých postupně budou návštěvníci chodit a postaví se na desku od koloběžky. Contest se odstartuje a vždy vyhraje ten, kdo na desce zůstane nejdéle bez toho, aby se dotkl země. Vzniklou pyramidou zbyde z obou skupin jeden vítěz, které se poté odmění cenami od partnerů.

Upozornění:

V případě nepřízně počasí se akce přesune na náhradní termín, který bude brzy upřesněn.

#PARTNEŘI akce:

Gizmania

Gizmania je přední evropský obchod s freestyle koloběžkami a komponenty

Prodej do celého světa, jeden z prvních obchodů na světě. Skladem desítky tisíc produktů od nejrenomovanějších světových značek tj. freestyle koloběžky pro začínající, středně pokročilé a pokročilé jezdce, desky na freestyle koloběžky, řidítka, kolečka a vidlice na freestyle koloběžky, apod. Samostatnou kapitolou jsou custom freestyle koloběžky, které jsou stavěny na míru a dle přání zákazníků.

www.gizmania.cz

RESTAURACE GUTOVKA

OBČERSTVENÍ po celý den..

Tvoříme pro vás restauraci s živým, příjemným a srdečním prostředím. Našim cílem je spokojenost všech návštěvníků areálu Gutovka a především se chceme zaměřit na rodiče s dětmi, teenagery a sportující veřejnost

www.restauracegutovka.cz

SKATEPARK GUTOVKA

Skatepark Gutovka patří mezi první betonové skateparky v ČR a na Slovensku vůbec. Je unikátní svými překážky a i po tolika letech, si zde každý sport od Skateboardingu, přes BMX až po Freestyle Scootering najde svoje. Gutovka samozřejmě není jen skatepark, ale jedná se o rozsáhlí, volnočasový areál, kde mimo skateparku najdeme dětské hřiště, fotbalové hřiště, restauraci a mnohem více.

JAKUB “FREESCOOT” SMREK

Youtuber, čímž začal již před 10 lety.

Za svou dobu působení na YouTube měnil koncepty videí, až se od různých vlogů dostal ke svému oblíbenému sportu Freestyle Scootering, který dělal již ve svých 9 letech.

V roce 2018 tak začal plnit díru na YouTube a začal fanouškům přidávat videa z různých skateparků, ale nejčastěji se vracel do svého nejoblíbenějšího, kterým byla a stále je skatepark Gutovka. Spolupořádá kempy ScootCamp ve Stráži pod Ralskem.

PRO VÍCE INFORMACÍ

Jakub „freescoot“ Smrek

freescootofficial@gmail.com

Milan Dočkal

Restaurace Gutovka/Event Gutovka

info@restauracegutovka.cz

#DĚKUJEME ZA PODPORU VŠEM PARTNERŮM A TĚŠÍME SE NA VÁS…